http://www.cursuri-rsvti-modul-b.roAsociatia Muntenia. Cursuri RSVTI. Operator RSVTI. Pregatire profesionala">
» CURSURI » INSCRIERE PRIN FAX » INSCRIERE ON-LINE

» NEWSLETTER

Prima Pagina
  Legea 64 2008 - Domeniul ISCIR
  Ordinul 130 2011 - Domeniul RSVTI
  Cursuri RSVTI - Modul A
  Cursuri RSVTI - Modul B
  Inscriere curs RSVTI
  Dosar cursant RSVTI
  Bibliografie RSVTI
  Regulament curs RSVTI
  PROMOTIE! Bucuresti - 11-12.12 2018
  Cursuri RSVTI Cluj - 22-23 Nov 2018
  Cursuri RSVTI Baile-Felix - 06-07 Dec 2018
  Cursuri RSVTI Sovata - 29-30 Ian 2019
  Cursuri RSVTI Sibiu - 31.01-01.02.2019
  NOUTATI LEGISLATIVE ISCIR!
  Ordinul 1404 2010 (MO 634 2010)
  Ordinul 1007 2010 (MO 513 2010)
  Ordinul 663 2010 (MO 385 2010)
  Ordinul 442 2010 (MO 226 2010)
  Ordinul 2154 2009 (MO 11 2010)
  RGPD - Protectia datelor personale
  Termeni si conditii

Cursuri RSVTI in vederea prelungirii valabilitatii autorizatiei (Modul B)

Asociatia-Muntenia este prima societate din Romania avizata ISCIR care organizeaza cursuri in vederea prelungirii valabilitatii autorizatiei RSVTI, in Bucuresti, Baile Felix, Oradea, Cluj-Napoca, Sibiu, Sovata, Targu Mures. Detaliile complete pe http://www.cursuri-rsvti-modul-b.ro

Asociatia-Muntenia este prima societate din Romania avizata ISCIR care organizeaza cursuri in vederea prelungirii valabilitatii autorizatiei RSVTI, conform programei analitice B din Ordinul Inspectorului de Stat Sef al ISCIR nr. 130/2011.

Potrivit acestui ordin operatorul RSVTI poate obtine prelungirea valabilitatii autorizatiei doar daca participa la un de program de instruire in domeniu, in ultimul an de valabilitate a autorizatiei.

Venind in intampinarea dumneavoastra, Asociatia-Muntenia desfasoara programe de instruire pentru prelungirea valabilitatii autorizatiei RSVTI ( Modulul B) dupa o metoda moderna si complexa.

Durata cursului este de 2 zile, suportul de curs, la zi si permanent actualizat, asigurand participantilor accesul la toate informatiile privind:
- modificarile legislatiei si prescriptiilor tehnice ISCIR
- verificarile tehnice periodice, prin prisma modificarilor legislative la instalatiile sub presiune si instalatiile de ridicat
- aspectele tehnice specifice legate de activitatea desfasurata ca operator RSVTI (aplicatii practice, studii de caz)

In prezent, organizam cursuri in vederea prelungirii valabilitatii autorizatiei RSVTI in locatiile: Bucuresti, Baile Felix, Oradea, Cluj-Napoca, Sibiu, Sovata, Targu Mures.

In functie de solicitari cursul se va organiza si in alte locatii, oriunde in tara. In fiecare locatie, serviciile de cazare si masa, la tarife si preturi preferentiale, le puteti rezerva apeland direct la furnizorul de servicii, in urma primirii acceptului la curs. Aceste servicii sunt optionale, doar daca le doriti.

IMPORTANT: Inscrierea se poate face on-line pe www.asociatia-muntenia.ro sau completati si trimiteti formularul pentru inscriere pe fax: 031 426 04 47
www.cursuri-rsvti.ro | by ANADEEA Advertising

Copyright © APIEM. Toate drepturile rezervate.Continutul acestui site este proprietatea APIEM. Copierea, reproducerea sau modificarea neautorizata a acestui site web, constituie infractiune si se pedepseste conform Legii nr.8/1996 coroborate cu prevederile din Legea nr.365/2002